Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
[email protected],
[email protected]

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
30.09.2019 Autors: LNB

Alternatīvie sociālās rehabilitācijas pakalpojumi

Sadarbībā ar Liepājas pilsētas domes Sociālo dienestu, Liepājas Neredzīgo biedrības Dienas centrā, Liepājā deklarētiem iedzīvotājiem ar dažāda veida invaliditāti ir iespēja apmeklēt dažāda veida nodarbības – klūdziņu pīšanas, floristikas, ādas apstrādes, filcēšanas, tapošanas, keramikas nodarbības, mūzikas terapiju un klavierspēli. Šo un citu aktivitāšu mērķis ir mazināt invaliditātes radīto atkarību no līdzcilvēkiem un nodrošināt patstāvīgu un pilnvērtīgu dzīvi ikvienam, apgūstot dažāda veida prasmes un iemaņas. Nodarbības ikvienam interesentam, atkarībā no pieprasījuma, tiek nodrošinātas vidēji trīs mēnešu garumā. Nodarbības Dienas centrā ir bezmaksas.

Ikvienam interesentam, kurš izvēlējies sev tīkamāko nodarbības veidu, ir jāpiesakās Liepājas Neredzīgo biedrībā Projektu daļā personīgi vai zvanot pa tālruni + 371 26056026, darba laikā no plkst.10:00 līdz 16:00. 


Nodarbības dažādu projektu ietvaros

Biedrībā tiek organizētas nodarbības arī dažādu projekta ietvaros. Tā kā notiekošās nodarbības ir mainīgas, sīkāka informācija par projekta nodarbībām iegūstama Liepājas Neredzīgo biedrības Projektu daļā vai zvanot pa tālruni +371 26056026. Šo nodarbību galvenā mērķa grupa ir cilvēki ar dažāda veida invaliditāti un seniori. Bez tam ne tikai Liepājā dzīvojošie, bet arī cilvēki ar invaliditāti no visas Latvijas.


Sociālā rehabilitācija lauku vidē

Kopš 2013. gada Liepājā deklarētiem cilvēkiem ar dažāda veida invaliditāti ir iespēja saņemt sociālās rehabilitācijas pakalpojumus lauku vidē Liepājas Neredzīgo biedrības sociālās rehabilitācijas un izziņas centrā “Dvēseles veldzes dārzs”, Ziemupē. Ikvienam interesentam, uzrakstot iesniegumu Liepājas pilsētas domes Sociālam dienestam, ir iespēja saņemt 100 rehabilitācijas stundas kalendārā gada laikā. Transports uz nodarbībām tiek nodrošināts. 

Rehabilitācijas ietvaros tiek piedāvātas sekojošās nodarbības:

    Mājturības nodarbības
    Mājamatniecības nodarbības
    Orientēšanās
    Fiziskās aktivitātes
    Saimniecības darbi
    Dārza darbu nodarbības


Citas aktivitātes 

Ikvienam interesentam, ne tikai cilvēkiem ar invaliditāti Liepājas Neredzīgo biedrība piedāvā  ekskursijas, informatīvi izglītojošus seminārus – “Es vēlos iepazīstināt tevi ar savu pasauli”, “Universālais dizains – vides, pakalpojumu, produktu, informācijas pieejamība visiem cilvēkiem”.  Lai pieteiktu kādu no šīm aktivitātēm, lūgums zvanīt uz Liepājas Neredzīgo biedrības biroju pa tālruni 63431535 vai +371 22007874, darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:00.

Savukārt biedrības biedriem, katra gada 15. oktobrī ir iespēja apmeklēt Starptautisko Baltā spieķa dienas atzīmēšanas pasākumu, kā arī citus biedrības organizētus pasākumus. Vēl ik otro mēnesi savās pasta kastītēs varēsiet saņemt biedrības veidoto informatīvo izdevumu – „Gaisma Tumsā” pēc vajadzības gan redzīgo rakstā, gan/un Braila rakstā, gan arī audio formātā.


 


Keramikas pulciņa darbu izstāde

Keramikas pulciņa darbu izstāde

Klūgu pinumi, kas radīti pīšanas nodarbībās

Klūgu pinumi, kas radīti pīšanas nodarbībās

Datorapmācības nodarbības Latvijas valsts mežu projekta ietvaros

Datorapmācības nodarbības Latvijas valsts mežu projekta ietvaros

LNB biedram māca Braila rakstu

LNB biedram māca Braila rakstu

Dārza darbi Sajūtu parkā

Dārza darbi Sajūtu parkā

Dārza darbi sociālās rehabilitācijas un izziņas centrā

Dārza darbi sociālās rehabilitācijas un izziņas centrā "Dvēseles veldzes dārzs"


Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.